Шляхи формуванння предметних географічних компетентностей учнів через реалізацію краєзнавчого принципу.

Анотація: Анотація: В своїй практичній діяльності я впроваджую в практику краєзнавчий принцип через проведення найбільш доступних і масових форм вивчення природи і господарства краю, в яких переважають елементи живого спостереження, екскурсій, подорожі та походи.

Сучасне суспільство вимагає від школи підготовки випускників, здатних самостійно вирішувати багато життєво важливих завдань, усвідомлювати події, критично мислити, використовувати шкільні знання для вирішення реальних проблем. Тому все більшого значення в освіті набуває компетентнісний підхід, оскільки саме компетентності є тими індикаторами, що дозволяють визначити готовність учня-випускника до подальшого особистого розвитку й до активної участі в житті суспільства.


Имя файла: Robota
Размер файла: 94 kb
Скачать фаил
Имя файла: zmist
Размер файла: 15 kb
Скачать фаил
Від авторитарності до співробітництва: недиректи...
"Обробка поверхонь та відрізання деталі на токарно...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates