Шлях до впевненості

Анотація: Чому нам подобаються впевнені люди? Впевнені у собі люди зав­жди мають величезний вплив на оточуючих. Тільки спокійна впевненість здатна створити навколо нас зону притягання, яку завжди безпомилково визначають люди. Тільки внутрішня сила дійсно здатна тримати нас на плаву в будь-яких обставинах.

Впевнені у собі люди швидше за інших домагаються успіху. Вони енергійні, менш залежать від обставин, оскільки хочуть формувати їх самі.

Впевненість — це дійсно чудова і потрібна якість, яка містить у собі й нашій високій оцінці самих себе, і нашу віру у свої сили й можливості, і наш настрій на краще, і наше уявлення про світ як про світ можливостей, а не обмежень.


Имя файла: --1
Размер файла: 23 kb
Скачать фаил
Секреты счастливых отношений
Размышление о проблемах школы (или учить по-старо...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates