Школа, учні, вчителі, батьки: проблемні питання

Анотація: Спіавтор Гоменюк Д.В.

Як правило, в 5-6 років діти хочуть йти в школу. Але через пару-трійку тижнів навчання це бажання в багатьох пропадає. Чому? Як повернути інтерес дитини до школи?

Бажання дитини йти в перший класпов'язано не тільки з жагою одержати знання. Крім того вона хоче перейти на наступний щабель вікових сходів, «стати більшою». Однак незабаром першокласник переконується, що він цього статусу не одержить, а тільки придбає додаткові обов'язки, придбання знань - нецікаве заняття. І... йому стає нудно.

Людина - єдина жива істота, у якою може згаснути пізнавальна активність. Ні миша, ні кішка, ні пташка до кінця життя не втрачають дослідницьких потреб. Помістіть будь-яку тварина в незнайоме середовище, і воно почне вивчати обстановку. Мабуть, умови життя людини сприймаються нею настільки безпечними, що вона може дозволити собі втратити інтерес до навколишнього середовища.


Имя файла: -12
Размер файла: 70 kb
Скачать фаил
Формування ефективної життєвої філософії
Как с помощью внутреннего монолога улучшить свою ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates