Шкільне життя

​Анотація: 

Смартфон-вчитель

Ранок. Тарасик йшов до школи. Яскраве весняне сонце і рідкісні білі хмаринки на блакитному небі піднімали настрій хлопчика, його бажання вчитися і дізнаватися щось нове про навколишній світ. Тарасик дивився навколо, – свіжу траву, різнокольорові квіти, дерева з молодими листочками. Погляд його зупинився на весело щебечучих птахах, що сиділи на гілках одного з дерев.

«Трава – the Grass , квіткаthe Flower, дерево – the Tree» , – згадав Тарасик нові англійські слова, які він вивчав вчора на уроці іноземної мови. «Птах?... Птах?... Птах?...», – не зміг перекласти в пам'яті Тарасик. «Ну ось», - розхвилювався він, - «просидів вчора весь вечір за комп'ютерною грою і слова до уроку англійської не вивчив»!


pdf
Имя файла: __-1
Размер файла: 49 kb
Скачать фаил
Сучасний урок трудового навчання або розвиваємо на...
Маленькі підприємці у великому бізнесі
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates