Самоосвіта викладача - важлива умова підвищення його професійного розвитку

Анотація:Гоменюк Д.В. Сучасні вимоги до педагога на перше місце ставлять систематичну самостійну роботу з розвитку професійної компетентності, поглиблення його теоретичних знань та практичних умінь. Отже, проблема самоосвіти стає все більш актуальною. Саме тому важливим завданням на даному етапі є максимальне використання творчого потенціалу педагогів, яких сьогодні треба повернути від виконавчої дисципліни до дисципліни самостійного творчого мислення.

Проте, як відомо, ставлення педагогів до методичної роботи взагалі, й до самоосвіти зокрема, неоднозначне, а тому головним завданням керівництва освітніми закладами професійної освіти є створення стійкої мотивації професійного самовдосконалення. Адже, як вважає К.Д. Ушинський, "викладач живе до тих пір, поки він учиться, коли він перестає вчитися, у ньому вмирає педагог". 


Ім'я файлу: ---------
Розмір файлу: 28 kb
Викачати файл
Скажіть життю так
Як подолати неспокій?
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates