«Різноманітність мов у нашому житті» (інтерактивна виховна година)

Анотація: Дана розробка виховного заходу спрямована на розвиток інтересу здобувачів освіти до вивчення та знання різноманітних мов. Існує більше 200 європейських та інших світових мов, якими розмовляють громадяни походженням з інших континентів. Виховний захід робить акцент на тому, що вивчення мови допоможе не тільки розширити свої горизонти і вільно спілкуватися з носіями, а й долучитися до культури цих народів, захід зацікавлює і спонукає молодь вивчати іноземні мови, знати історію походження різноманітність мов.

У виховному заході була використана презентація про мови світу. Вихованці під час обговорення освіжили та перевірили свої знання з мов, зафіксували в пам'яті різноманітність і важливість мов у житті кожної людини. Цікавинкою заходу була спільна інтерактивна робота здобувачів освіти з тематичним лепбуком «Карта мовних сімей», яка дала змогу вихованцям у цікавій формі ознайомитися з цінностями різноманітних мов, дізнатися про світові мови, цікаві факти про мову, стан мови в Україні, вислови відомих людей про мову.

Представлена робота стане прикладом ефективності використання вибраних методів і форм роботи, зацікавить вихователів, допоможе більш ефективно організувати процес виховання.

Розробка виховного заходу може бути використана в роботі вихователів.


Новорічне свято "Фіксики, машина часу і новий рік"
Лише одна домівка у людини
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates