Розвиток творчості в учнів: Методичний посібник

Анотація: Методичний посібник розроблено з метою надання практичної допомоги вчителям, у розвитку творчості учнів, ліцеїстів. Матеріали посібника дозволять кожному зацікавленому вчителю більш ефективно розвивати творчість учнів, використовуючи:

педагогіку співробітництва;

педагогіку оптимізму і успіху;

проблемне навчання;

діалог як форму творчої діяльності;

рефлексивну позицію вчителів і учнів у навчальному процесі;

евристичні методи навчально-творчої діяльності;

самостійну роботу учнів.

Крім того матеріали посібника знайомлять читача з характеристикою творчої особистості, основними прийомами стимулювання творчої активності учнів, загальними рекомендаціями щодо розвитку творчості учнів, вимогами до вчителя.

Матеріали посібника можуть бути також корисними для великого загалу освітян, які виконують досить складне та відповідальне завдання по вихованню активної та творчої молоді.


Ім'я файлу: 6---
Розмір файлу: 626 kb
Викачати файл
Програма авторського курсу «Позитивне мислення – в...
Калошин В.Ф., Гоменюк Д.В. Вчимося перемогати – Х....
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates