Розвиток соціокультурної компетенції учнів на уроках англійської мови.

Анотація: Досвід роботи з питання «Соціокультурний розвиток учнів засобами іноземної мови» має важливе значення при вивченні іноземної мови в школі, допомагає реалізувати практичні, виховні і освітні цілі,забезпечує виконання державного стандарту вивчення іноземної мови.

Використання матеріалів соціокультурного змісту на різних етапах навчання допоможе вчителеві здійснювати навчання у новому соціокультурному аспекті, в тісному зв'язку з національною культурою народу, буде сприяти посиленню комунікативно-пізнавальної мотивації учнів, розширенню загальнокультурного кругозору.

Продемонстровані приклади використання комп`ютерних технологій, активних і інтерактивних методів навчання, проведення традиційних і нетрадиційних уроків дасть змогу зацікавити учнів, створити умови для розвитку комунікативних вмінь, дозволить педагогам активізувати розумову діяльність учнів.

З даної роботи видно, що використання різноманітного навчального матеріалу допоможе учням отримати країнознавчі знання, наблизить учня до природного культурологічного середовища, здійснюючи соціокультурний розвитокучнів.

Використання даного досвіду забезпечить оптимальний розвиток кожного учня на основі педагогічної підтримки його особистості в умовах спеціально організованої іншомовної навчальної діяльності.


Имя файла: ---
Размер файла: 8.4 mb
Скачать фаил
Календарно-тематичне планування уроків англійської...
How well you know Shakespeare
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates