Розвиток навички читання в молодших школярів за методикою І. Т. Федоренка

images-2Розвиток навички читання в молодших школярів за методикою І. Т. Федоренка. З власного досвіду роботи вчителя початкових класів Третинник С. О.

Анотація: У посібнику представлена апробація розроблених завдань з розвитку навички читання, не передбачених у підручнику, за методикою професора ХНПУ І.Т.Федоренка. Основна ідея системи використана – розвиток оперативної пам'яті за допомогою зорових диктантів, але видозмінений її зміст: розроблені матеріали аналогічних 18 наборів зорових диктантів і 18 наборів слухових диктантів, тісно пов'язані з текстами, які опрацьовуються на уроках читання підручником О.Я.Савченко «Читанка» для 3 класу; удосконалений спосіб експозиції речень зорових диктантів; розроблені вправи на розвиток артикуляції, антиципації, на попередження регресій, конкурси на кращого читця, завдання для позакласного читання.

Розроблені завдання і вправи за методикою І.Т.Федоренка допоможуть вчителям домогтися в учнів високого рівня навички читання за відносно короткий час; в учнів сформується стійка увага, це дасть їм змогу у старших класах краще опановувати навчальний матеріал.


Имя файла: rozvytok-navychky-chytannia-v-molodshykh-shkoliaryv-za-metodykoiu-i-t-fedorenka-1
Размер файла: 515 kb
Скачать фаил
Имя файла: rosrobka
Размер файла: 515 kb
Скачать фаил
Наша Батьківщина - Україна. Символи України. Націо...
Розробка уроку "Вчимося заощаджувати електроенергі...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates