Розвиток музичного сприйняття учнів молодших класів на уроках з фортепіано

Анотація: З кожним роком все більше дітей отримують музичну освіту. «Зажечь, заразить ребенка желанием овладеть языком музыки – главнейшая из задач педагога. Для этого надо сделать занятие музыкой интересными и любимыми.» Д.Б. Кабалевский.

Властиве дітям безпосереднє сприйняття навколишнього світу є благодатним підґрунтям для розвитку музичних здібностей. Педагог повинен постійно стимулювати розвиток музичного сприйняття учнів, формувати музичне мислення. Рівень розвитку музичного мислення обумовлює ефективність навчання, тому диференційоване сприйняття треба розвивати на протязі усіх років навчання. Особливо це важливо з учнями молодших класів.


Ім'я файлу: -----
Розмір файлу: 22 kb
Викачати файл
Психологічні аспекти уроку образотворчого мистецтв...
Реферат "Застосування освітніх компетентностей у р...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates