Розвиток і вплив творчих здібностей дітей на їх соціальну адаптацію.

Анотація: Анотація: Стаття присвячена нині актуальній проблемі. Пропонуються засоби соціальної адаптації дітей підліткового віку через розвиток творчих здібностей . Зосереджено увагу на головній стратегії педагогічної діяльності, нових навчальних технологій, які спрямовані на розвиток творчості учнів 8 – 9 класів, про вплив НУШ у даний період.

У статті йдеться про розвиток і вплив творчих здібностей дітей на їх соціальну адаптацію.
Розглядаються підходи легкого контактування в соціумі через творчий потенціал дитини. Підкреслено значення батьків у формуванні обдарованостей , вплив навчально – творчих завдань, форм та методів під час уроків української мови та літератури на розвиток підлітка.
Провідна роль відводиться педагогам, як майстрам , які формують особистість і створюють для учня оптимальні умови навчання.
Робиться висновок, що головне завдання для педагогів і батьків – формування в дитини кращих рис людяності із високим розумово – творчим потенціалом, конкурентоспроможною, яка б могла адаптуватися в суспільстві й принести користь собі й державі.

Имя файла: 20200203-130324
Размер файла: 24 kb
Скачать фаил
Корінь слова. Спільнокореневі слова й форми слова....
Дидактичний супровід уроків української літератури
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates