Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Розвиток мовленнєвої активності дошкільників за допомогою ігрових методів і прийомів з використанням мнемотаблиць

​Анотація: Базовий компонент дошкільної освіти України наголошує спрямовувати зусилля педагогів і батьків гнучко реагувати на сучасні соціокультурні запити, збагачувати знання дитини необхідною якісною інформацією, допомагати їй реалізувати свій природний потенціал. При цьому, забезпечуючи гармонійний розвиток особистості дитини, піклуючись про її фізичне і психічне здоров'я, виховуючи ціннісне ставлення до природного й соціального довкілля, мрією кожного педагога є досягнення значних успіхів і позитивного результату без розумового і нервового перевантаження шляхом зацікавлення дитини під час освітнього процесу ігровими завданнями сучасного зразка. Пам'ятаючи, що невичерпним джерелом розумового розвитку дитини, скарбницею всіх знань є мова, відповідно від рівня мовленнєвого розвитку, від її чистоти залежить і успішне навчання дитини, як у школі, так і подальшому житті. У статті подана одна з технологій, що забезпечує вирішення цього питання.


Имя файла: 5a7f6ecd0e
Размер файла: 3.3 mb
Скачать фаил
«Особливості логопедичної роботи з дітьми дошкільн...
Логопедичні завдання для дітей 5-6 років.
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.