Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Розвиток критичного мислення на заняттях з фармакології для формування професійної компетентності студентів-фармацевтів медичного коледжу

​Анотація: У своїй роботі розглядаю вимоги до рівня професійної компетентності майбутніх фармацевтів як гаранта конкурентноспроможності на ринку праці та поліпшення економічних, соціальних і культурних досягнень.
У зв'язку з бурхливим розвитком вітчизняної фармацевтичної індустрії, наявністю суперечностей між професійними вимогами, які висуваються до фармацевта і сучасними умовами розвитку фармацевтичного ринку, системою і змістом професійної підготовки фахівця, проблема якісної професійної підготовки майбутніх фармацевтів у коледжі, формування їх професійної компетентності в умовах сьогодення набуває особливої актуальності. Тому потребує від фахівця вміння розв'язувати складні проблеми, критично ставитися до обставин, порівнювати альтернативні точки зору, приймати зважені рішення, постійно саморозвиватися та самовдосконалюватися.


Имя файла: 5af5a645a7
Размер файла: 28 kb
Скачать фаил
Вивчення вмісту аскорбінової кислоти у плодах шипш...
Хімічний склад руколи дикорослої
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.