Розвиток критичного мислення на заняттях з фармакології для формування професійної компетентності студентів-фармацевтів медичного коледжу

​Анотація: У своїй роботі розглядаю вимоги до рівня професійної компетентності майбутніх фармацевтів як гаранта конкурентноспроможності на ринку праці та поліпшення економічних, соціальних і культурних досягнень.
У зв'язку з бурхливим розвитком вітчизняної фармацевтичної індустрії, наявністю суперечностей між професійними вимогами, які висуваються до фармацевта і сучасними умовами розвитку фармацевтичного ринку, системою і змістом професійної підготовки фахівця, проблема якісної професійної підготовки майбутніх фармацевтів у коледжі, формування їх професійної компетентності в умовах сьогодення набуває особливої актуальності. Тому потребує від фахівця вміння розв'язувати складні проблеми, критично ставитися до обставин, порівнювати альтернативні точки зору, приймати зважені рішення, постійно саморозвиватися та самовдосконалюватися.


Имя файла: 5af5a645a7
Размер файла: 28 kb
Скачать фаил
Вивчення вмісту аскорбінової кислоти у плодах шипш...
Хімічний склад руколи дикорослої
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates