Розв'язування задач патріотичної спрямованості на уроках математики як спосіб формування соціальних та громадянських компетентностей.

​Анотація: Розробка уроку на тему: «Додатні та від'ємні числа. Координатна пряма. Модуль числа». Математика. 6 клас. Для того, щоб збільшити потенціал патріотичного виховання предмета математики, необхідно частіше включати в зміст уроку задачі, що стосуються державності, викликають почуття гордості за рідну країну і рідне місто. Мета уроку: узагальнити і систематизувати знання, вміння та навички учнів з вивченої теми; виявити рівень засвоєння знань учнями; ознайомити з історичним матеріалом;

розвивати кмітливість, увагу, логічне мислення, тренувати вміння працювати в групі і самостійно; виховувати у дітей пізнавальний інтерес, прививати любов до рідного міста. 


Имя файла: 5a4d1ecea
Размер файла: 104 kb
Скачать фаил
Інтегрований урок на тему: "Школа культури рухів з...
Периметр трикутників. Види трикутників
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates