Розв’язування вправ та задач на всі дії зі звичайними дробами

​Анотація: У методичній розробці представлений урок узагальнення та систематизації знань, умінь, навичок з математики в 6 класі за темою «Розв'язування вправ та задач на всі дії зі звичайними дробами.» Мета уроку – узагальнити та систематизувати знання учнів про звичайні дроби, закріпити та удосконалити навички розв'язування вправ та задач на всі дії зі звичайними дробами, розвивати вміння узагальнювати інформацію, пам'ять, увагу, логічне мислення, обчислювальні навички, виховувати наполегливість, працьовитість, активність, самостійність, кмітливість, віру у власні сили.

Наведені цікаві приклади з використанням інтерактивних технологій ( мікрофон, інтелектуальна розминка, робота в малих групах, карусель, колективне дослідження, гра – ребус, підсумкова рефлексія та інші ), які допомагають вчителю зробити навчання різноманітним , цікавим , ефектним . Технологічний підхід в організації процесу навчання активізує ініціативність учнів на уроці, сприяє підвищенню якості їх взаємодії з учителем, стимулює їхні творчі здібності, формулює у них вміння застосовувати отримані знання в новій навчальній ситуації.


Имя файла: 5a5b650
Размер файла: 25 kb
Скачать фаил
Презентація до уроку з алгебри у 7 класі "Додаванн...
Розв'язування задач на прогресії, у тому числі при...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates