Розробка уроку зарубіжної літератури у 9 класі на тему: «Сила і влада грошей у людському суспільстві» за повістю О. де Бальзака "Гобсек"

Анотація:  Розробка уроку включає аналіз образу головного героя повісті з акцентуванням уваги на засоби його створення. Важлива увага приділяється повідомленням заздалегідь підготовлених груп і завданням для текстуального аналізу твору. З метою залучення до навчальної діяльності всіх членів класного колективу, автор використовує прийоми критичного мислення та активні методи навчання: дослідницькі форми роботи та навчальний діалог.Автор розробкипропонує залучення на уроці інших видів мистецтва, а також використання гаджетів для виконання інтерактивних вправ і опорних схем. Через пошуки істини, через відповіді на проблемні запитання, які виходять за межі твору, в учнів формується пізнавальний інтерес, толерантне ставлення до думок інших


Имя файла: -----9-
Размер файла: 56 kb
Скачать фаил
Зарубіжна література
Екскурсія до музею Срібної доби Спектакль-мініатю...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates