Розробка уроку з математики за темою "Додавання та віднімання мішаних чисел" 5 клас

​Анотація: Розробка уроку та цифровий ресурс за темою «Додавання та віднімання мішаних чисел», розроблений відповідно до програми для загальноосвітніх навчальних закладів « Математика.5-9класи» 2012 року, затверджений наказом МОН від 07.06.2017 року № 804 та за підручником/ « Математикма 5 клас, Н. А. Тарасенкова, І. М. Богатирьова, О. М. Коломієць, З. О. Сердюк. – К.: ВД « Освіта», 2013, орієнтований на сучасні форми навчання із забезпеченням сумісності з традиційними методами та прийомами навчання в повній відповідності з документами, що регламентують зміст освіти.

Презентація побудована так, що під час вивчення теоретичного матеріалу учні можуть самостійно сформулювати правило додавання та віднімання мішаних чисел. Розглянуті приклади є матеріалом для формування навичок застосування даних правил до розв'язування вправ.
Використання даної розробки та цифрового ресурсу активізує всі види діяльності: розумову та мовну, прискорює процес засвоєння матеріалу, дозволяє підвищити пізнавальну активність, зацікавленість, розвивати логічне мислення, розширити можливості варіювання різноманітних форм взаємодії вчителя та учнів, виховувати особистість, яка може комфортно відчувати себе в інформаційному суспільстві. Це досягається завдяки ілюстраційному матеріалу, раціональному поєднанню усних та письмових видів робіт, які представлені в даній презентації.
ЦР може бути використаний учителем для пояснення нового матеріалу та учнем для самостійного вивчення матеріалу.
Запропонований цифровий ресурс розширить інформаційний, наочний, методичний арсенал учителя математики незалежно від рівня професійної кваліфікації та досвіду.


Имя файла: 5acde6d
Размер файла: 498 kb
Скачать фаил
Имя файла: 5acde7251
Размер файла: 5.5 mb
Скачать фаил
Имя файла: 5acde84352
Размер файла: 447 kb
Скачать фаил
Презентація з геометрії " Координати середини відр...
Тотожні перетворення виразів, що містять квадратні...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates