Урок розвитку зв’язного мовлення за темою "Діалог. Складання діалогів відповідно до запропонованої ситуації спілкування"

​Анотація: Урок розрахований для учнів 10-го класу з метою навчити учнів складати діалог відповідно до запропонованої ситуації спілкування, пов'язаної з життєвим досвідом учнів, з особистими враженнями; формувати вміння осмислити тему, активізувати мислення; удосконалювати мовленнєво-комунікативні вміння складати й розігрувати діалоги (офіційні й неофіційні розмови), використовувати стимулюючі та реагуючі репліки, а також формули мовленнєвого етикету; виховувати у школярів розуміння етикетних норм, моральної поведінки під час спілкування та повагу до співрозмовника.


Имя файла: ------
Размер файла: 76 kb
Скачать фаил
Розробка уроку української літератури для 8 класу ...
Відеоролик "Нескорена"
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates