Розробка уроку Генрік Ібсен

Анотація: Матеріали методичної розробки Шуліки О. І. з теми:«Драматургія на межіХІХ початку ХХ ст. Життєвийта творчий шлях Генріка Ібсена. Драма «Ляльковий дім» - показ шляху становлення особистості в долі Нори»,розроблені для проведення відкритого заняття з світової літератури.

Зміст методичної розробки подано за планом і супроводженовідео матеріалами , схемами, таблицями, що дає змогу наочно ілюструвати його. Нетрадиційне заняття з елементами гри є творчим для студентів, вони знаходяться у ролі героїв й самі приходять до висновки. Студенти стають учасниками,а не глядачами. Викладачу відводиться роль «диригента» заняття, він направляє розумову діяльність студентів. Під час проведення заняття повторюється і узагальнюється матеріал, який студенти вивчили раніше, а також використовується комп'ютерна презентація.

З метою контролю рівня навчальних досягнень у методичній розробці рекомендовані різноманітні форми роботи: міні – лекція, літературний диктант, фронтальне опитування, бесіда, рольова-гра, «мозковий штурм», займи позицію, «мікрофон».

Матеріали даної методичної розробки дають можливість замислитися,як правильно будувати відношення в сім'ї.


Имя файла: -
Размер файла: 1.2 mb
Скачать фаил
Сценарій літературної вітальні «Чарівний світ драм...
Конспект уроку на тему "Аліг'єрі Данте. Сонет 11
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates