Розробка уроку «Внутрішнє середовище організму. Кров, її склад та функції. Лімфа».

Анотація: Опубліковано розробку уроку і презентацію з біологіїдля учнів 8класу «Внутрішнє середовище організму. Кров, її склад та функції. Лімфа».

Тип уроку це засвоєння нових знань і вмінь учнів.Розробка уроку спрямована на формування нових знань про внутрішнє рідкесередовище організму, його роль в життєдіяльності організму, відносну сталість умов життєдіяльності клітин у внутрішньому середовищі, - гомеостаз.

Розробка цього уроку дає можливість засвоїти основні поняття і терміни: внутрішнє середовище організму, гомеостаз,кров, тканинна рідина, лімфа, плазма крові, формені елементи.

Проведення цього уроку вимагає використання такого обладнання: підручник, роздаткові картки, презентація «Внутрішнє середовище організму. Лімфа. Кров, її склад та функції». Презентація ознайомить учнів із внутрішнімрідкимсередовищем організму, а завдання в кінці презентації реалізують можливість систематизувати і аналізувати відповідну інформацію.

Розробка враховує сучасні вимоги до навчально-виховного процесу у середній школі, ґрунтуються на сучасних освітніх технологіях та формують відповідні компетенції учнів. Для цього підготовлені різноманітнідидактичні матеріали, картки, опорні міні - конспекти та завдання для закріплення знань, перевірки з метою підвищення якості знань учнів.

Розробка урокуз використанням сучасних ІКТ засобів та елементів інтерактивних технологій сприяє формуванню в учнів активної життєвої позиції.

Виконуючи завдання уроку, школяр вчиться критично мислити, вирішувати складні проблеми на основі аналізу обставин і відповідної інформації, самостійно приймати продумані рішення, брати на себе відповідальність за їх реалізацію.


Имя файла: rozrobka--
Размер файла: 26 kb
Скачать фаил
Имя файла: Arhiv
Размер файла: 306 kb
Скачать фаил
Кров, її склад та функції. 8 клас.
Обмін речовин і перетворення енергії. Нуклеїнові к...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates