Розробка години спілкування "Безпечні місця для ігор і розваг вдома"

​Анотація: Година спілкування для учнів 1-4 класів, присвячена безпечній поведінці під час ігор у формі інтегрованого уроку. Метою години спілкування є: ознайомити учнів із правилами безпечної поведінки вдома; вчити обирати безпечні місця і предмети для ігор удома; формувати вміння і навички, що допоможуть уникнути небезпечних ситуацій удома під час відсутності батьків; спонукати учнів до виконання правил поведінки вдома; виховувати обережність, вміння чинити розсудливо.

Формувати ключові компетентності: вміння вчитися (організовувати своє робоче місце, орієнтуватися в часі та берегти його, планувати свої дії, доводити роботу до кінця); здоров'язбережувальну компетентність (усвідомлення здоров'я як вищої життєвої цінності;
взаємозв'язок організму людини з природним і соціальним середовищем, удосконалення фізичної, соціальної, психічної та духовної складових здоров'я); соціальну компетентність (продуктивно співпрацювати з різними партнерами в групі, проявляти ініціативу).
Формувати предметні компетентності: вчити учнів обирати безпечні місця для ігор. Розвивати уміння і навички, що допоможуть уникнути небезпечних ситуацій. Виховувати обережність і розсудливість. . Матеріали подані у розробці будуть корисні вчителям початкових класів, класним керівникам, вчителям з ОБЖ, батькам. Розробка містить конспект заходу, презентацію.


Имя файла: 5b311525e2
Размер файла: 32 kb
Скачать фаил
Имя файла: 5b3115257d
Размер файла: 3.3 mb
Скачать фаил
План-конспект уроку з позакласного читання в 4 кла...
Вправи з української мови у 3 класі для розвитку п...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates