Роль вірусів у природі та житті людини

​Анотація: Даний урок проведений у 10 класі і є заключним у темі "Неклітинні форми життя". У розробці використана проектна технологія та технологія веб-квесту.

Мета проекту: засвоєння програмного матеріалу за темою «Роль вірусів у природі та житті людини» через організацію самостійної дослідницької роботи учнів, розвиток їх інтелектуальних татворчих здібностей, розширення світогляду, використання міжпредметних зв'язків, набуття навичок колективної діяльності.

Завдання проекту: познайомитися з різноманітністю та значенням вірусів для людини та природи; навчитися шукати інформацію в різних джерелах; визначати її вірогідність; навчитися оформляти результати своїх пошуків; ілюструвати свої повідомлення (фото, картинки, відео, презентації); навчитися представляти свою роботу, аргументувати свою позицію.


Имя файла: 59cd11a3a
Размер файла: 178 kb
Скачать фаил
Узагальненя з теми "Кров і кровообіг"
Система розробок уроків біології для 7 класу з тем...
 

Люди, участвующие в этой беседе

Комментарии (5)

Уважаемая Наталия Владимировна, а где же слайды? У Вас в работе их аж 37!

  Вложения
  Гость

Проблема с загрузкой презентации. Пробую добавить

  Вложения
  Гость

По этой ссылке посмотрите презентацию.Ваш текст для ссылки

  Вложения
  Гость

Очень красивая, и главное, профессионально сделанная презентация. Вы молодец. Поздравляю Вас с Днём учителя и желаю Вам удачи. С уважением, Н.В.

  Вложения
  Гость

Добрый день, презентация действительно заслуживает внимания, поэтому она была добавлена на портал для просмотра в формате PDF. Оригинальная презентация слегка превышает размер допустимого раз в 6

  Вложения
  Гость
There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates