Роль класного керівника у формуванні життєво компетентної особистості

​Анотація: В умовах сьогодення метою виховання студентської молоді є формування гармонійно-розвиненої життєво компетентної особистості, яка успішно самореалізується в соціумі як громадянин, професіонал та сім'янин. Реалізація цієї мети покладена на педагогічні колективи навча­льних закладів, однак, більшою мірою, на класних керівників.

Морально-духовне станов­лення студентської молоді, їх підготовка до активної, творчої, соціально значущої життєдіяльності є найважливішою складовою розвитку суспіль­ства та держави. Ідеалом виховання виступає різнобічно та гармонійно розвинена, національно свідома, високоосвічена, життєво компетентна, творча особистість, здатна до саморозвитку і самовдосконалення.

Актуальність теми зумовлена тим, що сучасні діти живуть у досить жорстокому світі, де кожен день вони зустрічаються з несправедливістю, лицемірством, зухвальством, брехнею, деспотичністю, що лунає до них з екранів телевізорів, із моніторів комп'ютера, Інтернету та з боку оточуючих. Тому у своїй виховній роботі ставлю собі таку мету: виховати у своїх вихованців справжні людські якості, уміння жити і працювати в суспільстві.


Имя файла: dosvid
Размер файла: 6.3 mb
Скачать фаил
Заняття з дисципліни "Основи агрономії". Тема: "Об...
Інтерактивна гра "Столовий посуд із фарфору та фая...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates