Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Програма вивчення родин вихованця/учня

​Анотація: Сім'я не є ізольованим мікросередовищем: багатоканальні зв'язки з'єднують її з суспільством; різноманітні зовнішні чинники впливають на її виховну функцію. Важливе місце тут належить закладам освіти, педагогам, які завдяки фаховій освіті володіють необхідними психолого-педагогічними знаннями, професійними вміннями і навичками, виступають важливою складовою в педагогічному трикутнику "дитина - батьки - педагог". Ретельне вивчення родин вихованців та учнів дає можливість визначити шляхи психолого-педагогічного співробітництва навчального закладу з сім'єю. Отримані в ході вивчення дані дають змогу надавати своєчасну адресну допомогу, ефективно та цілеспрямовано планувати психологічний супровід кожної родини з урахуванням її особливостей та потенціалу.


Имя файла: 5b46df6d7ad
Размер файла: 78 kb
Скачать фаил
Как не сгореть на работе
Психологія стосунків
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.