Робота з обдарованими дітьми

​Анотація: Стаття подає окремі узагальнення з питань роботи зі студентами, які виявляють здібності у тій чи іншій галузі.

Автор статті має багаторічний досвід у підготовці читців-декламаторів конкурсів місцевого, регіонального, обласного та всеукраїнського рівнів.
Описані форми і методи роботи з обдарованими вихованцями, педагогічні умови успішної роботи з ним, визначено роль і місце викладача у забезпеченні системної роботи для вияву та подальшого розвитку гуманістично спрямованої особистості.
Для викладачів, які прагнуть творчої організації навчально-виховного процесу, успішної позааудиторної роботи з вихованцями, удосконалення вмінь і навичок підготовки розвинутих, духовно багатих індивідуумів.


Ім'я файлу: 5ad06e632300
Розмір файлу: 31 kb
Викачати файл
kreatuvnuy komponent
Поліхудожній підхід у розумінні та розкритті музич...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates