Робота вчителя в Google Classroom

Google Classroom це один із додатків пощукової системи Google. Його можна використовувати як для синхронного так і для асинхронного навчання. Крім того даний додаток можна використовувати для дітей з особливими потребами під час індивідуального або інклюзивного навчання.
За допомогою Google Classroom можна розмістити завдання на задану тему, створити запитання, тестові завдання. Можна розміщувати відео та презентації. Даний додаток дозволяє працювати як з усіма учнями класу, так і з окремими учнями в даному класі. Проводити контроль знань учнів з урахуванням часу роботи над завданнями. Тобто можна обмежити прийому завдань датою і часом. Це додаток, який поєднує в собі і колективне спілкування в чаті, і конфіденційне спілкування учня і вчителя. Крім того можна навчити учнів колективній роботі з документами в Google. Це дозволить оцінити роботу кожного учня окремо і групи в цілому.
Google Classroom дозволяє задати час і дату публікації, пов'язати роботу з Google Календарем. Можна поєднати роботу додатка з Google Meet (аналог Zoom), але дітям і вчителям не потрібно більше ніде реєструватися. Для цього достатньо мати аккаунт в системі Google.
Основним є те, що Google Classroom дозволяє працювати як на ПК, так і на телефоні або планшеті. Можна працювати як в онлайні, так і в офлайні.


pdf
Имя файла: ---Google-Classroom
Размер файла: 2.5 mb
Скачать фаил
Інтеграція української мови та літератури в інші н...
Методичні рекомендації та завдання до виконання пр...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates