РМ. Маргінальні особистості – джерело небезпеки чи шлях до вільної свідомості? Компаративний аналіз роману Валер’яна Підмогильного «Місто» та «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» Панаса Мирного, «Червоне і чорне» Стендаля, «Злочин і кара» Федора Достоєвського.

Анотація: Останнім часом досить поширеним на уроках літератури української та зарубіжної став компаративний аналіз твору, як шлях до розуміння духовної єдності і національної своєрідності різних літератур в культурно-історичному розвитку суспільства. Розробка уроку містить компаративний аналіз чотирьох романів. За формою проведення - це урок-аналіз, на якому учні навчаться аналізувати спільні та відмінні риси художніх творів на рівні теми, сюжету, жанрової специфіки, системи образів; розуміти внутрішній світ героїв, мотиви їх вчинків, морально-етичні принципи й авторський погляд на них; вироблять оцінні позиції учнів, щоб знання перетворювалися на переконання; сформують ідейно-моральні позиції людини. 

Урок розрахований на учнів 10 класу.

Имя файла: --1
Размер файла: 424 kb
Скачать фаил
Дієприкметник
Урок з української мови у 3-му класі з інклюзивною...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates