Ресурсний потенціал атмосфери .Урок географії для 11 класу.

Анотація:

Живою може бути лише та планета, на якій є атмосфера і вода. Атмосфера - це ресурс існування життя на нашій планеті, чи вічний цей русурс? Діти у ході уроку - дослідження аналізують , що від кліматичного ресурсу атмосфери залежить колір шкіри, густота населення , розпорядок дня. Атмосфера дає ресурс для відновлюваної енергетики, розвитку туризму, сільського господарства.

Старшокласники аналізують зміну в атмосфері за даними міжнародних організацій Global Forest Watch, Global Forest Fires Watch ,Global Climate Watch . За допомогою інтернет додатку Windy.com в телефоні чи на комп'ютері старшокласники мають можливість спостерігати ступінь забрудненності атмосфери СО2, NO2, S2O по всій Землі, шукають явні причини даног стану повітря. 


Имя файла: ---11-
Размер файла: 2.9 mb
Скачать фаил
Географія
Зміни природи Північної Америки людиною. Сучасні е...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates