Методична розробка уроку: «Ремонт короткозамкнених роторів асинхронних двигунів» в умовах виробництва.

Анотація:Здобувачі освіти Маріупольського центру професійно – технічної освіти проходять виробничу практику в цехах ПРАТ «МК « АЗОВСТАЛЬ». Майстри виробничого навчання проводять з учнями вступний інструктаж перед початком виробничої діяльності учнів. В даній методичній розробці приводиться вступний інструктажмайстром в/н з теми «Ремонт короткозамкнених роторів асинхронних двигунів» в умовах виробництва.

Виробниче навчання по своїй сутності є практичним. Воно містить у собі інтелектуальні моменти, свідома постановка учнем цілей навчальної діяльності, самоврядування і самоконтроль за їхнім здійсненням, що в умовах двох процесів – індивідуалізації і колективізації навчання – здобувають вирішальне значення.

Основними педагогічними умовами активізації в процесі виробничого навчання є: створення орієнтованої основи дії; розвиток технічного мислення; критичний аналіз учнями власної діяльності; активне включення учнів у роботу в передових бригадах; вибір найбільш ефективних методів, методичних прийомів, організаційних форм і методів навчання; формування навичок самоконтролю в учнів; диференційований підхід до учнів. 


Имя файла: -.---
Размер файла: 4.6 mb
Скачать фаил
Методична розробка на тему "Виготовлення цукеркови...
Ділова гра з навчальної дисципліни "Основи підприє...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates