Анотація: «Ребусоманія»

Ребус - загадка, у якій слова або фрази, що розгадуються, зображено у вигляді комбінації зображень, фігур, композицій з букв тощо. Саме слово "ребус" походить від латинської фрази "Non verbis sed rebus", що означає "Не словами, а за допомогою речей".
За допомогою онлайн-редактора http://rebus1.com/ua в рубриці Генератор ребусів формуються різноманітні ребуси, які можуть використовуватись бібліотекарями, вчителями, вихователями, як додаткові завдання, у проведенні різнопланових заходах, конкурсах, вікторинах і т.п.
Бібліотечні бесіди в поєднанні з використанням ребусів, сприяють розширенню кола читачів бібліотеки, більш активному зацікавленню дітей в життєдіяльності бібліотечно-інформаційного центру, підвищенню рівня читання книжкової продукції, ознайомлення з книгами та її авторами, поглибленню знань з української літератури тощо
Дані ребуси сформовані за допомогою Генератор ребусів , і збережені у вигляді активних карток, які можна збільшувати або зменшувати, копіювати та змінювати. Зберігши зображення картинки ребусу у форматі JPEG, PNG та ін. можна використовувати у презентації, своєму блозі чи сайті, а перейшовши за посиланням http://rebus1.com/ua дізнатися багато цікавого з історії виникнення ребусів, як саме розгадувати ребуси, як їх складати та ще багато чого іншого та цікавого.

file
Имя файла: 20191126-105231
Размер файла: 5.8 mb
Скачать фаил