Реалізація краєзнавчого принципу в урочній та позаурочній роботі

​Анотація: Запропоновані матеріали є узагальненням особистого досвіду вчителя по вивченню та популяризації краєзнавчого матеріалу з метою національно-патріотичного виховання школярів.

Авторський підхід в організації краєзнавчої роботи втілений в розробці власних принципів та напрямків, які, спираючись на певні форми, методи та засоби призводять до позитивних результатів в формуванні предметної історичної компетентності школярів та в процесі виховання патріота України.
Краєзнавчий матеріал сприяє підвищенню інтересу учнів до історії, спонукає до пошукової творчої діяльності, забезпечує зв'язок між різними поколіннями.
Факти історичного краєзнавства для вдосконалення патріотичного виховання набувають сьогодні особливого значення: багато наших земляків-батьків учнів, випускників нашої школи є учасниками АТО. В нашій міській енергодарській громаді діють волонтерські організації, які підтримують наших воїнів на передовій. Наші учні мають можливість ці приклади вважати для себе зразком і пишатися старшим поколінням.


Имя файла: 5b1a5df603
Размер файла: 69 kb
Скачать фаил
Мультимедійна презентація уроку на тему: "Українсь...
Формування просторової компетентності учнів при ви...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.