Раціональні рівняння як математичні моделі реальних ситуацій

Анотація:

      Урок з алгебри у 8 класі "Раціональні рівняння як математичні моделі реальних ситуацій" доцільно провести під час вивчення теми: Розв'язування рівнянь, що зводяться до квадратних, та задач, що зводяться до складання квадратних рівнянь. Основною метою уроку є вдосконалювати вміння учнів розв'язувати задачі за допомогою рівнянь.

      Головною особливістю даного уроку є підбір авторських задач патріотичного змісту, що сприяє формуванню у підлітків громадянської компетентності, зокрема виховувати такі якості як: патріотизм, гідність, громадянську активність. Адже, сьогодні, як ніколи, слова «патріот», «герой», «справедливість», «незалежність» набули особливого значення, якими перейнялися усі небайдужі українці. Актуальним є погляд в минуле. На початку уроку учні ознайомлюються з біографією Михайла Пилиповича Кравчука, патріота України, видатного українського математика, вченого зі світовою славою. Сприймання інформації відбувається з використанням технології сторітелінг.

      Під час актуалізації опорних знань застосовується прийом технології критичного мислення « Кубик Блума», розроблений американським вченим і психологом Бенджамином Блумом. Також на уроці використовується прийом маркування тексту «Інсерт». Підсумок уроку проводиться за допомогою три О : обговорення, обмін, оцінювання. Вище сказане, безумовно, дає змогу провести сучасний, цікавий та змістовний урок.


Имя файла: -.--..---20
Размер файла: 219 kb
Скачать фаил
Науково-практична учнівська конференція «Математ...
Збірник дидактичних матеріалів до практичних занят...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates