Растение - цілісний організм. Взаємозв'язок клітин, тканин і вегетативних органів рослини.

​Анотація: Урок-гра була створена з метою узагальнення знань учнів про клітинному будову рослинних організмів, рослинних тканин, вегетативних органів і їх взаємозв'язку.
Для проведення гри клас ділиться на команди, які придумують назву і готують домашнє завдання для супротивників. Кожен учасник команди може відповідати повторно тільки після того, як відповіли всі учасники даної групи. За одну правильну відповідь гравець отримує індивідуальний бал, в рахунок оцінки, а також ігровий бал для команди. За порушення дисципліни у команди знімаються бали. Облік балів веде журі, обране напередодні гри. Рахунок фіксується журі в листах контролю або видачею «біологічної валюти» (жетонів, карток, медалей) за правильні відповіді. За завдання репродуктивного рівня команда (учасник) отримує 1 бал, за завдання конструктивного рівня - 2 бали, творчого - 3 бали.
Облік балів проводять не тільки члени журі, а й гравці команд. Таким чином, здійснюється самоконтроль, взаємоконтроль. Контроль капітана команди, контроль команди-суперника.
Девіз уроку: «Гра це - творчість, гра це - праця».


Имя файла: 5a9a7ed47ef
Размер файла: 74 kb
Скачать фаил
Имя файла: 5a9a7ede4dd7
Размер файла: 50 kb
Скачать фаил
Нервова система, її розвиток і значення у різних т...
Різноманітність тварин
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates