«QR-kod! Why not?» або «Технології проведення опитування на уроках інформатики через QR-коди з використанням хмарних сервісів та безкоштовних додатків»

Анотація:  Ми живемо у час інформаційної революції у суспільстві та стрімкої диджіталізації молоді. Новітні технології та соціальні мережі радикально змінили те, як ми спілкуємось один з одним та взаємодіємо зі світом. Сучасні діти весь час перебувають із гаджетами у руках. То чому б нам, учителям, не використати нові правила поведінки учнів та використати їх смарт-залежність у навчальних цілях. Як один із варіантів залучення дітей до навчальної діяльності з використанням смартфонів та планшетів, я пропоную, проведення опитування учнів (на уроках та в позаурочний час) через QR-коди з використанням хмарних сервісів та безкоштовних додатків, зокрема, таких як Viber, Plickers.


Имя файла: -QR-kod
Размер файла: 5.1 mb
Скачать фаил
Єдність виховання дітей в закладі дошкільної освіт...
Методична розробка конкурсу на кращі знання охорон...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates