Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Писанка – це символ України, душа українського народу

Художньо-естетична культура особистості, як вінець формування духовної культури, у відношенні до вчителя стає найбільш актуальною, оскільки пе­дагог у своїй творчості проектує майбутнє людства і від рівня духовної культури педагога залежить ду­ховність майбутніх поколінь.

Велику допомогу відродженню духовної культури нашого народу може надати школа і окремою гла­вою шкільної духовної науки може стати писанкарство, яке протягом багатьох віків вбирало в себе найцінніше з життя людини.

Що взагалі в народній творчості нас так тішить, і що є таке звеличене, оспіване, близьке нашому сприйняттю, нашим уподобанням? Цикл цих уроків дасть нам чітко зрозуміти наше відношення до звичаїв та обрядів українського народу, розвитку духовної культури та патріотичне ставлення до нашої Батьківщини та рідного краю. 

pdf
Имя файла: ________
Размер файла: 1.2 mb
Скачать фаил
Використання оздоровчих технологій в освітньому с...
Самостійні роботи для перевірки теоретичних знань ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.