Психологічний аспект підвищення професійної компетентності вчителів

Анотація:Гоменюк Д.В. Новий зміст і завдання сучасної системи освіти вимагають особливої уваги також до особистості педагога – ключової постаті у формуванні особистості учнів. Професія педагога має свою специфіку, яка полягає в тому, що він працює з Людиною, а отже його власна особистість є могутнім «робочим інструментом» і чим досконаліше цей інструмент, тим успішніше професійний результат. Таким чином, саме в педагогічній професії особисте зростання є неодмінною умовою досягнення високих результатів.

Це підтверджується і метою державної політики в галузі освіти, яка полягає у створенні умов для розвитку особистості, її творчої самореалізації.


Ім'я файлу: --12
Розмір файлу: 107 kb
Викачати файл
Замість обвинувачення — прощення
Мастерство принятия решений (практикум)
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates