Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Психологія стосунків

​Анотація: Методична розробка уроку розроблена згідно з програмою курсу "Психологія роботи з людьми ", розкриває методику проведення уроку теоретичного навчання за професією "Секретар керівника. Адміністратор" у закладах професійно-технічної освіти. 

Тема уроку – "Психологія стосунків" є актуальною, цікавою та необхідною.
Тема, що пропонується у методичній розробці, викладається з використанням сучасних дидактичних та технічних засобів навчання, які допомагають опанувати достатньо велику кількість різновидів поведінки у відносинах між людьми.
Міжпредметні зв'язки: «Етика та психологія ділових відносин», «Професійна етика», та «Сучасний етикет».
У методичній розробці розглянуті відомості про моделювання та конструювання відносин, вибір людини, з якою можна дивитися в одному напрямку і не залежати від життєвих та побутових проблем, причини які не повинні впливати на моделювання стосунків та що треба робити, щоб досягти щасливих відносин.
Розробка може бути корисною викладачам, які викладають предмет "Психологія роботи з людьми", майстрам виробничого навчання, практикуючим психологам, а також для учнів професійно-технічних навчальних закладів. Методична розробка розглянута та схвалена на засіданні методичної комісії, протокол №2 від 20.09.2017р. і рекомендована до використання.


Имя файла: 5b1665982f096
Размер файла: 92 kb
Скачать фаил
Програма вивчення родин вихованця/учня
Каждый ребенок талантив
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.