Психологія стосунків

​Анотація: Методична розробка уроку розроблена згідно з програмою курсу "Психологія роботи з людьми ", розкриває методику проведення уроку теоретичного навчання за професією "Секретар керівника. Адміністратор" у закладах професійно-технічної освіти. 

Тема уроку – "Психологія стосунків" є актуальною, цікавою та необхідною.
Тема, що пропонується у методичній розробці, викладається з використанням сучасних дидактичних та технічних засобів навчання, які допомагають опанувати достатньо велику кількість різновидів поведінки у відносинах між людьми.
Міжпредметні зв'язки: «Етика та психологія ділових відносин», «Професійна етика», та «Сучасний етикет».
У методичній розробці розглянуті відомості про моделювання та конструювання відносин, вибір людини, з якою можна дивитися в одному напрямку і не залежати від життєвих та побутових проблем, причини які не повинні впливати на моделювання стосунків та що треба робити, щоб досягти щасливих відносин.
Розробка може бути корисною викладачам, які викладають предмет "Психологія роботи з людьми", майстрам виробничого навчання, практикуючим психологам, а також для учнів професійно-технічних навчальних закладів. Методична розробка розглянута та схвалена на засіданні методичної комісії, протокол №2 від 20.09.2017р. і рекомендована до використання.


Имя файла: 5b1665982f096
Размер файла: 92 kb
Скачать фаил
Програма вивчення родин вихованця/учня
Каждый ребенок талантив
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates