Психологічна версія основних принципів Ісуса Христа

​Анотація: Сьогодні в усьому світі спостерігається повсюдний перехід, від сліпої віри до переконань на основі перевірених фактів. Це виявляється буквально у всіх сферах: у політиці, економіці, психології. Можна сказати, що тільки зараз людство починає входити в століття Освіти.
Тому прийшов час усвідомити реальні цінності духовної спадщини Ісуса Христа, усвідомити на сучасному рівні ті скарби думок, які він так щедро роздав людям, і використати їх для гуманізації нашого життя .
Ідеї Ісуса Христа - це потужна, до дріб'язків продумана етична система, спрямована на оптимізацію відносин людини із собі подібними.
Вони не можуть застаріти доти, поки люди залишаються людьми. Вони допомагають також зрозуміти й налагодити нормальні стосунки між людьми інших релігійних конфесій, перейти від руйнівної конфронтації з ними до співробітництва й загального благоденства. Вони завжди будуть дороговказною зіркою, що допоможе нам не збитися з вірного шляху.


Имя файла: 5b70359979e17
Размер файла: 101 kb
Скачать фаил
Практикум по преодолению лени
Лучше обойтись без навешивания ярлыков
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates