Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Психологічна версія основних принципів Ісуса Христа

​Анотація: Сьогодні в усьому світі спостерігається повсюдний перехід, від сліпої віри до переконань на основі перевірених фактів. Це виявляється буквально у всіх сферах: у політиці, економіці, психології. Можна сказати, що тільки зараз людство починає входити в століття Освіти.
Тому прийшов час усвідомити реальні цінності духовної спадщини Ісуса Христа, усвідомити на сучасному рівні ті скарби думок, які він так щедро роздав людям, і використати їх для гуманізації нашого життя .
Ідеї Ісуса Христа - це потужна, до дріб'язків продумана етична система, спрямована на оптимізацію відносин людини із собі подібними.
Вони не можуть застаріти доти, поки люди залишаються людьми. Вони допомагають також зрозуміти й налагодити нормальні стосунки між людьми інших релігійних конфесій, перейти від руйнівної конфронтації з ними до співробітництва й загального благоденства. Вони завжди будуть дороговказною зіркою, що допоможе нам не збитися з вірного шляху.


Имя файла: 5b70359979e17
Размер файла: 101 kb
Скачать фаил
Практикум по преодолению лени
Лучше обойтись без навешивания ярлыков
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.