Прийшов час змінити відношення до шкільної оцінки

Анотація:Гоменюк Д.В. В цілому, традиція виставляння оцінок освячена часом, і якщо хто-небудь насмілиться поставити її під сумнів (хоча суперечки бути чи не бути оцінці ведуться в педагогіці протягом сторіччя), на нього відразу обрушується шквал обурення.

Однак недоліки системи оцінок настільки очевидні, що деякі фахівці знаходять у собі сміливість усе-таки від них в традиційному вигляді відмовлятися.Чому?

Сформована практика оцінок призводить до появи невдах вже в початковій школі. Більшість з тих, хто погано закінчив початкову школу (чим ми багато в чому зобов'язані загальноприйнятій системі оцінок) уже навряд чи зможуть домогтися успіху в подальшому навчанні.

Сьогодні оцінки містять у собі і суть і зміст освіти. Прийнятні тільки гарні оцінки, що проводять межу між успіхом і невдачею. Оцінкам надається таке самодостатнє значення, що вони підмінили собою саму сутність освіти. 


Имя файла: ------
Размер файла: 876 kb
Скачать фаил
Не пригнічуйте дитину!
Психологічні особливості учнів молодшого шкільного...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates