Принципи роботи двигуна. Монологічне мовлення.

Анотація: У світлі запитів сьогодення на висококваліфікованих спеціалістів, навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації виконують надзвичайно відповідальну роль у навчанні, вихованні нового покоління та розвитку розумового потенціалу для нашого суспільства. Майбутні спеціалісти повинні мати не лише теоретичні знання, але і вміння застосовувати їх на практиці в реальному житті, яке передбачає стрімке усунення різноманітних кордонів, зокрема і географічних. З цієї точки зору, вивчення англійської мови за професійним спрямуванням є невід'ємною складовою формування високоякісних знань.

До вашої уваги пропонується розробка уроку з англійської мови за професійним спрямуванням для спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», тема «Принципи роботи двигуна. Монологічне мовлення»


Имя файла: ----
Размер файла: 224 kb
Скачать фаил
Контрольна робота з англійської мови для учнів 11 ...
Шотландія - країна фортець (позаурочний захід)
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates