Прямокутний трикутник без проблем

​Анотація: Вміння розв'язувати прямокутні трикутники важливе не тільки в планіметрії. Такі «підзадачі» постійно зустрічаються в стереометричних задачах в старших класах, у вивченні математичних дисциплін у вищих навчальних закладах, у майбутній професійній діяльності. Такі навички є неодмінною складовою життєвої математичної компетенції сучасної успішної молодої людини. 

Як же допомогти учням опанувати такий складний матеріал?
По-перше, знання потрібне учням не для «колекції», тому важлива роль мотивації. Можна запропонувати учням створити проект, як з'явилися тригонометричні функції в математиці, і чому назріла необхідність їх введення та використання. По-друге, допомогти укластися в дитячій голівці означенням та правилам. Для цього потрібно обговорити з учнями весь матеріал теми та відшукати загальні закономірності, які допоможуть знаходити невідомі елементи прямокутного трикутника.


Имя файла: 5aa24dc
Размер файла: 2.8 mb
Скачать фаил
Використання ігрових технологій на уроках математи...
Числа навколо нас
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates