Процес державотворення України в контексті вивчення історії

​Анотація: У збірнику матеріалів коротко описана історія української держави від створення і виникнення до сьогодення. Розповідається про всі важливі і вагомі події, що сприяли формуванню української державності і впливали на розвиток українського народу. 

Збірник матеріалів представлений переліком біографій видатних українців і урізноманітнений зображеннями та працями цих особистостей. У ньому зібрані та впорядковані деякі відомості з життя тих, хто боровся за незалежність України і став обличчям нації.
Матеріали зібрані з метою привернення уваги молодого покоління до історії свого народу та призначені для швидкого ознайомлення з діяльністю українців у часи національного піднесення.
Рекомендовано вчителям історії та учням старшого шкільного віку, які готуються до ЗНО.


Имя файла: 5ac21ec921
Размер файла: 948 kb
Скачать фаил
"Наддніпрянська Україна в системі тогочасних міжна...
Позакласний захід з правознавства. Брейн-ринг «Мої...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates