Пронеси добро і милосердя через усе своє життя.

​Анотація: Дана розробка виховного заходу допоможе розібрати учням поняття як "добро", дасть можливість упевнити дітей в тому, що творити добро не так веж й складно. Цей виховний захід сприяє розвитку творчих здібностей, розвиває критичне мислення у дітей.

Мета заходу: прищеплювати учням високі моральні цінності людини; розвивати етичні та естетичні смаки і вподобання дітей; розширювати духовний світ дитини;виховувати в учнів почуття доброти, чуйності, милосердя, поваги до своїх батьків, старших людей; формувати в учнів уміння правильно приймати відповідальні життєві рішення.
Провідна ідея заходу – дозволить вихованцям сформувати морально-духовну, відповідальну людину, спроможну змінювати на краще себе та навколишній світ.
Завдання заходу: спрямувати до визначення актуальності даної теми в сьогоднішніх умовах; спонукати до формування власної точки зору ;
Очікувані результати: вміти створювати презентації для виступів; вміти застосовувати додаткову інформацію.
Представлена робота стане прикладом ефективності використання вибраних методів і форм роботи, зацікавить вихователів, допоможе більш ефективно організувати процес виховання.
Розробка виховного заходу може бути використана в роботі вихователів.


Имя файла: 5ae0481ab88
Размер файла: 29 kb
Скачать фаил
Позакласний захід з природознавства для учнів 5-6 ...
«Планета Толерантності»
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates