Проєкт: «Сила Сонця та можливості її використання»

Анотація: Без енергії неможливе життя на планеті. У навколишньому світі можемо знаходити різні форми накопичення енергії, але найважливішим для людини є енергія, яку дають сонячні промені – сонячна енергія.

Популярність сонячної енергії – найчистішої, найпотужнішої та найдоступнішої з усіх видів відновлюваних джерел енергії – постійно зростає. Сонячна енергія відноситься до відновлюваних джерел енергії, тобто відновлюється без участі людини, природним шляхом. Це один з екологічно безпечних енергетичних джерел, який не забруднює навколишнє середовище. Можливості застосування сонячної енергії практично необмежені і вчені всього світу працюють над розробкою систем, які розширюють можливості використання сонячної енергії.

Наприклад, досить поширені сьогодні сонячні електростанції оскільки саме у них величезна кількість незаперечних переваг.

Привабливість сонячної енергії полягає в її загальнодоступності - як відомо, будь-який куточок нашої країни досить освітлюється. 


Имя файла: --2-12.12.19
Размер файла: 9.3 mb
Скачать фаил
Имя файла: --
Размер файла: 990 kb
Скачать фаил
Компетентнісний підхід у підготовці кваліфікованих...
Методична розробка уроку теоретичного навчання з п...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates