Проєкт: «Проблема чистої води. Охорона водойм від забруднення. Очищення води на водоочисних станціях та в домашніх умовах»

​Анотація:   Сьогодні вода перестає бути просто дарунком природи. Вона стає і особливим багатством, однією з головних основ життя на нашій планеті. Необдумана господарська діяльність людини призвела до забруднення джерел питної води, до помітного скорочення її кількості у водоймах суходолу, очевидно, що в таких умовах треба здійснювати заходи по комплексному й раціональному використанню водних ресурсів, впроваджувати в побуті та на виробництві водозберігаючі технології й устаткування.

Имя файла: -
Размер файла: 2.8 mb
Скачать фаил
Имя файла: 03_01_01_12
Размер файла: 1.6 mb
Скачать фаил

Имя файла: --
Размер файла: 28 kb
Скачать фаил
Хімічні властивості води
Гра "Щасливий випадок" на тему: Періодичний закон ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates