Творчий проект: Оберіг: янгол - охоронець .

Анотація: Сьогодні людство розкрило майже всі секрети, наука досягла неабияких успіхів, технології стрімко розвиваються, роблячи наше життя якомога більш легким та безпечним. Але поряд з цим, навіть сьогодні, люди користуються оберегами – речами, ритуалами, зображеннями. Чому? Мабуть, це тому що людина все рівно не знаходить відповідей на всі свої питання. Мабуть, тому що наука все рівно не придумала ліків від усіх хвороб, тому що сучасні технології не гарантують безпеку та відсутність війн та нещасних випадків. Саме тому якась маленька дрібничка, яку людина наділяє магічною силою, є такою важливою для неї, бо вона дає сили пережити труднощі та надію.

Проект: Оберіг «Янгол-охоронець». Основна технолоія – «Технологія в'язанна гачком» , допоміжна технологія – «Технологія вишивки бісером». Буде в нагоді вчителям , які працюють в 6-9 класах, як зразок виконання творчого проекту, як методична допомога при плануванні уроків трудового навчання.


Имя файла: 8--
Размер файла: 3.3 mb
Скачать фаил
Технологічний процес виготовлення топіарію (проект...
Майстер-клас: "Виготовлення текстильної брошки"
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates