Принцип наступності в навчанні між початковими і середніми ланками освіти у викладанні української мови

​Анотація: На сучасному етапі освіти школа повинна готувати компетентного випускника, здатного самостійно здобувати знання, презентувати свій продукт діяльності, використовувати власний досвід тощо. Таких результатів можна досягти, на нашу думку, лише за умови вивчення й подолання протиріч у навчанні дітей початкової та середньої ланок освіти, з метою послідовності й безперервності навчання. Сьогодні ж ми спостерігаємо за тим, що при переході школярів із молодшої ланки до середньої постають проблеми: падає успішність, зникає зацікавленість у навчанні, незважаючи на психологічну підготовку четверокласників, взаємовідвідування уроків вчителями тощо. Тож робота спрямована на те, щоб допомогти вчителям 4-5 класів cтворити інформаційне поле із забезпечення та досягнення наступності етапів освіти, що дозволить подолати протиріччя в навчанні дітей початкової та середньої ланок.


Имя файла: 5a0472
Размер файла: 8.8 mb
Скачать фаил
Розвиток творчого потенціалу особистості на уроках...
Урок-художнє читання "І.Я. Франко Збірка "Зів'яле ...
 

Люди, участвующие в этой беседе

Комментарии (5)

Ирина Анатольевна, скажите, пожалуйста, с чем связано то, что из 30 страниц Вашей разработки, 16 - это не набранные, а сканированные страницы? С уважением, Н.В.

  Вложения
  Гость
  1. Гость

Шановна Наталіє Валентинівно, скановані сторінки, як до речі й не скановані, - результат роботи творчої групи за 1, 5 роки (звичайно, далеко не всі, а лише ті, що ввійшли саме до цієї роботи). Тож, коли робота писалася для участі у виставці...

Шановна Наталіє Валентинівно, скановані сторінки, як до речі й не скановані, - результат роботи творчої групи за 1, 5 роки (звичайно, далеко не всі, а лише ті, що ввійшли саме до цієї роботи). Тож, коли робота писалася для участі у виставці науково-методичних розробок "Освіта Запорізького краю - 2017", то набирався основний текстовий матеріал, а схеми, таблиці, алгоритми, рекомендації тощо сканувалися (звітний матеріал щодо роботи творчої групи маємо в паперовому варіанті). Критерії ж оцінювання бралися з діючих програм, вибиралося необхідне, опрацьовувалося, вирізалося й, звичайно, сканувалося.

Подробнее
  Вложения
  Гость

Уважаемая Ирина Анатольевна, я не первый раз встречаю разработки с отсканированными страницами. И, как правило, для авторов всё заканчивается печально - Админ удаляет такие работы. Надеюсь, что с Вашей разработкой этого не произойдёт, тем более,...

Уважаемая Ирина Анатольевна, я не первый раз встречаю разработки с отсканированными страницами. И, как правило, для авторов всё заканчивается печально - Админ удаляет такие работы. Надеюсь, что с Вашей разработкой этого не произойдёт, тем более, что работа вашего авторского коллектива заслуживает самых добрых слов. Хорошо, когда есть единомышленники, объединившиеся в творческую группу. Полтора года совместной плодотворной работы - это уже большое достижение. Желаю Вам и вашей творческой группе удачи!
P.S. Всё же, для надёжности, лучше текст, схемы, таблицы, диаграммы и пр. перенабирать. Не каждый журнал, принимает отсканированный материал (исключения - иллюстративный и т.п. материалы). С уважением, Н.В.

Подробнее
  Вложения
  Гость
  1. Ірина Анатоліївна Швачко

Дякую за попередження. Дійсно буде шкода, якщо видалять статтю. Доведеться, мабуть, спробувати передрукувати все наново. Що ж плюс-мінус одна ніч без сну у порівнянні з вічністю - дрібниця. Буду надалі мати на увазі, хоча у наших роботах, як...

Дякую за попередження. Дійсно буде шкода, якщо видалять статтю. Доведеться, мабуть, спробувати передрукувати все наново. Що ж плюс-мінус одна ніч без сну у порівнянні з вічністю - дрібниця. Буду надалі мати на увазі, хоча у наших роботах, як правило, скановані трапляються лише фото, але ось воно й виключення. Ще раз дякую.

Подробнее
  Вложения
  Гость

Ещё раз желаю вашему творческому коллективу и, конечно же, Вам лично удачи и успехов. С уважением, Н.В.

  Вложения
  Гость
There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates