Презентація з геометрії " Координати середини відрізка" для 9 класу

​Анотація: Конспект уроку та цифровий ресурс з теми «Координати середини відрізка»(урок № 24),розроблений відповідно до програми для загальноосвітніх навчальних закладів " Геометрія" (9клас), орієнтований на сучасні форми навчання із забезпеченням сумісності з традиційними методами та прийомами навчання в повній відповідності з документами, що регламентують зміст освіти.

Презентація побудована на засадах теорії розвивального навчання: вивчення теоретичного матеріалу досягається створенням ситуацій, які стимулюють самостійні відкриття учнями математичних фактів. Розглянуті приклади є матеріалом для формулювання основних властивостей рівняння.
Використання даного цифрового ресурсу активізує всі види діяльності:
розумову та мовну, прискорює процес засвоєння матеріалу, дозволяє підвищити пізнавальну активність, зацікавленість, розвивати логічне мислення, розширити можливості варіювання різноманітних форм взаємодії вчителя та учнів.
Конспект уроку та цифрові ресурси можуть бути використані вчителем для пояснення нового матеріалу та учнем для самостійного вивчення матеріалу.
Запропонований матеріал розширить інформаційний, наочний, методичний арсенал учителя математики незалежно від рівня професійної кваліфікації та досвіду.


Ім'я файлу: 5acdfbce
Розмір файлу: 8.5 mb
Викачати файл
Презентація виставки "Геометрія в моїх руках" (7 к...
Розробка уроку з математики за темою "Додавання та...
 

Люди, участвующие в этой беседе

Комментарии (3)

Уважаемая Лидия Федоровна, исправьте пожалуйста опечатку в названии разработки - " Координати середини УРОКУ" на " Координати середини ВІДРІЗКА" . С уважением, Н.В.

  Вложения
  Гость
  1. Лідія Федорівна Ворчук

Шановна Наталіє Валентинівно! Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, яким чином можна виправити помилку в назві.Буду дуже вдячна. Ворчук Л. Ф.

\

  Вложения
  Гость

Уважаемая Лидия Федоровна, вижу, уже всё исправлено. Вы молодец, что не оставили без внимание моё замечание. А то, какая-то маленькая опечатка может испортить впечатление о хорошей разработке. Желаю Вам успехов и удачи! С уважением, Н.В.
P.S. Из...

Уважаемая Лидия Федоровна, вижу, уже всё исправлено. Вы молодец, что не оставили без внимание моё замечание. А то, какая-то маленькая опечатка может испортить впечатление о хорошей разработке. Желаю Вам успехов и удачи! С уважением, Н.В.
P.S. Из своего опыта могу Вам сказать, что Админ журнала очень внимателен даже к мелочам и всегда готов прийти на помощь. Открыв вкладку "Допомога" - "Технічна проблема", всегда можете к нему обратиться. Можете не сомневаться, всё решится как нельзя лучше!

Подробнее
  Вложения
  Гость
There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates