Презентація виставки "Геометрія в моїх руках" (7 клас)

​Анотація: Дана робота стане в нагоді вчителям математики, які на своїх уроках використовують такі прийоми, що дають учням відчуття самостійності і творчої участі у процесі вивчення математики. Робота виконана у вигляді електронної презентації та містить матеріал проведення виставки "Геометрія в моїх руках" (7 клас). Провідна ідея - максимально розкрити перед учнями спектр застосування математичних знань для формування розумової діяльності особистості, яка обов'язково знайде своє місце в житті.

Запропонований матеріал розширить інформаційний, наочний, методичний арсенал вчителя математики незалежно від рівня професійної кваліфікації та досвіду.
Дана презентація може бути використана в рамках тижня математики, на уроках та в позаурочний час.


Имя файла: 5af09f1dc943
Размер файла: 4.3 mb
Скачать фаил
Урок - квест "Похідна. Геометричний і фізичний змі...
Презентація з геометрії " Координати середини відр...
 

Люди, участвующие в этой беседе

Комментарии (2)

Просмотрела Вашу презентацию. Замечательный урок! В этом уроке Вы смогли соединить любовь к родному краю, к математике (геометрии) и к ученикам. Уверена, всё это дало возможность ребятам найти радость и удовольствие не только в труде, но и в...

Просмотрела Вашу презентацию. Замечательный урок! В этом уроке Вы смогли соединить любовь к родному краю, к математике (геометрии) и к ученикам. Уверена, всё это дало возможность ребятам найти радость и удовольствие не только в труде, но и в общении с Вами. Желаю Вам и Вашим детям успехов! С уважением, Н.В.

Подробнее
  Вложения
  Гость

Дякую, що оцінили мою розробку!
З найкращими побажаннями, Воробей С. Є.

  Вложения
  Гость
There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates