Презентація на тему:"Історія мого краю"

Анотація:Пропонована презентація дає змогу розширити знання дітей про рідне селище та історію рідного краю. Розкриває неповторність і красу Катеринопільщини на основі краєзнавчих матеріалів. Знайомить школярів з видатними людьми, які прославили селище та стали прикладом для наслідування підростаючого покоління. Матеріали презентації збагачують знання учнів про ремесла, якими володіли і володіють в даний час їхні односельці. Подорож пам'ятними місцями дає можливість побачити культурну спадщину нашого населеного пункту.
Цей матеріал носить розвивальний характер, діти отримують загальнопізнавальні знання.
Найважливішим виховним спрямуванням змісту є формування в учнів патріотизму, гордості, працелюбства, віри в свої сили, здатності берегти і примножувати цінності рідного селища. Вчиться підтримувати народні традиції рідного краю.

Презентація "Цікаве мовознавство"
Фестиваль української пісні "Торбина з піснями"

Читайте також:

 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates